Connect with us

Rüya

Rüyada Sütten Kesmek Tabiri

Published

on

Rüyada Sütten Kesmek tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Diyanet: Bir kadının rüyasında sütten kesme zamanı gelen çocuğunu sütten kestiğini görmesi; o kadının zahmetten kurtulacağına işaret eder. Eğer çocuğun sütten kesme zamanı gelmemiş ise; o kadının hoşlanılmayan bir iş yaptığına veya kocasına karşı bir hata işleyeceğine ya da çocuğuna şefkat ve merhametinin az olduğuna yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında küçük bir çocuğun sütten kesildiğini görmesi; o kimsenin bir haksızlık karşısında susacağına, kişinin rüyasında kendisinin çocuk olup sütten kesildiğini görmesi; o kimsenin rızık ve geçim hususunda birtakım zorluklarla karşılaşacağına delalet şeklinde tabir olunur.


Seyyid Süleyman: Sütten kesilme zamanı gelmiş bir çocuğu rüyada sütten kesmek; meşakkatten kurtulmak, hastalıktan şifa bulmaktır. Sütten kesilme vakti gelmemiş küçük bir bebeği, sütten kestiğini görmek; iyi değildir. Rüya sahibi ya haksızlık yapar, ya kocasına iyi davranmaz yahutta çocuğuna şefkat göstermez. Bir bebeğin sütten kesildiğini gören; haksızlığa ses çıkarmayarak, iştirak eder. Sütten kesilme vakti gelmiş bir çocuğun sütten kesilmesinde karısına yardımcı olduğunu gören, ona hayatta da yardımcı olur. Çocuk çok küçük ise, haksızlığa ortak olur.
Cafer-i Sadık’a göre rüyada erkek veya kız çocuğunu hangi yaşta olursa olsun, sütten kesmek yahut sütten kesildiğini görmek, zararla, kesatla ve rızka mani olmakla yorumlanır.
El Hüseyn-i demiştir ki: Bakire bir kızın bu rüyayı görmesi, evlenip çocuk sahibi olacağına delalettir. Evli bir kadın aynı rüyayı görürse, evladı olur.
Bazı tabircilere göre, rüyasında çocuk olup sütten kesildiğini gören; geçim darlığı çeker. Memursa, azl edilir yahutta bir akrabasına zarar vermek ister.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle