Connect with us

Rüya

Rüyada Tarak Tabiri Ne Anlama Gelir?

Rüyada tarak görmek, rüya yorumcuları kadınlar için hayırlı bir rüya olarak tabir edilmiştir. Rüyada tarak görmenin ne anlama geldiğini detaylarıyla şimdi okuyun.

Published

on

Rüyada tarak görmek genç ve bekar bir kız için; mutlu olup, mesut olacağı bir erkekle izdivaca; bekar bir erkek için; şiddet ve sıkıntıya veya sabırlı bir kadına işaret etmektedir. Rüyada yeni taraklar yola çıkmak demektir. Eski tarak ise uzaklardan müjdeli bir haber almak anlamına gelir. Süslü taraklar bekarlar için güzel ve mutluluk dolu bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada tarak almak bekar kimseler için evlilik olarak müjdelenmeştir. Evli kimseler için ise işlerinin yoluna girmesi anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada tarak almak kötü giden maddi durumun iyileşmesine alamet eder.

Bazılarına tabircilere göre; rüyada tarak bulmak, dostları ile bir araya gelmesine işaret eder. Bazı tabircilere göre ise rüyada tarak bulmak eve çok sevdiği kişilerin misafir gelmesine işaret etmektedir.

Bekar bir kimse rüyasında tarak ararsa, güzel ahlak sahibi, uyumlu biriyle evlenir. Rüyada tarak aramak; şanslı ve kısmetli bir kimse olduğunuza, rızkınızın bol olacağına ve güzel bir haber alacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada tarak görmek, faydalı bir kimseye işarettir. Bazı tabirciler tarak, sevinç ve neşeye işarettir demişlerdir.

Rüyada yeni ve güzel bir tarağı görmeniz yoldur, seyahat etmek şeklinde tabir edilir. Bazen de rüyada tarak aramak yol ile ilgili haberdir. Eski tarak ise uzak yoldan bir haber almaya rivayet edilir. Bazı tabircilere göre eski tarak dost görünen kötü kalpli kişilerle tabir olunur. Metal tarak görülmesi despot bir kimsenin hayatınıza girmesine, bazen de münafık arkadaşlara işaret eder.

Başa tarak bekar kızlar için evliliktir. Rüyada tarak görmek işlerinizi bir düzene sokulması için çalıştığınıza işarettir. Başka birine tarak vermek, bulunduğunuz iste rakiplerinizin olduğuna delalet eder. Demir tarak faydası dokunacak bir adamdır. Taraklar, hayır, menfaat, ferah, borcunu ödemek, muradının olması, sünnetleri yerine getirmek ziynet ve para ile yorumlanır.

Rüyada Tarak Görmenin Anlamı ve Yorumu

Başına süslü tarak taktığını gören bekar bir kadın mutlu bir evlilik yapar. Tarak, sevinç ve neşeye, çevresine yararlı bir kimseye işarettir.

Rüyada demir tarak görmek, faydalı dosta işarettir. Tarak ile saçını veya sakalını taradığını görmek, hayır, menfaat, ferah, borcunu ödemek, murada ermek, sünnet-i seniyyeye uymak ve zinet ile tâbir olunur.

Yeni bir tarak yoldur. Eski bir tarak alan yada bulan uzak yoldan bir haber alır. Başına süslü tarak taktığını gören bekar bir kadın mutlu bir evlilik yapar.

Rüyada tarak görmek ve bu tarakla saçını taradığını görmek; şanslı bir kimse olduğunuza ve güzel bir haber alacağınıza işarettir.

Bazen tarak görülmesi, çevresine dost gibi görünen, aslında ikiyüzlü olan kimselere işaret eder. Demir (metal) tarak görmek, çevresine yararlı bir kimseye veya despot, yasakçı bir adama işarettir.

Rüyada tahta tarak, sevinç ve neşeye, hayır ve menfaate, esenliğe, arzu ettiği şeye kavuşmaya, borcunu ödemeye, sünnete uyma ve saygın biri olmaya işarettir.

Rüyada tarağın kırılması veya dişlerinin döküldüğünü görmek, çaresiz kalmaya ve üzüntüye işarettir. Rüyada tarakçı görmek, herkesin kendinden istifade ettiği, hayırlı bir insana işarettir. Kırık tarak rüya tabircileri tarafından sıkıntı ve üzüntü olarak tabir edilir.

Rüyada görülen sarı, kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, mavi ve yeşil renkteki taraklar, bozulan işlerin yeniden düzeleceğine işarettir. Ayrıca tahta tarak dargın olan kimselerin barışacağına çAğrışım yapar. Bazen siyah tarak hayır işlemeye, dosttan menfaat sağlamaya yorulur. Kırmızı tarak ise, borçları sıkıntı çekmeden zamanında ödemeye yorumlanır.

Rengine ve görünüşüne göre görülen taraklar kimi zaman sadık, güvenilir bir arkadaşa; kimi zaman da, sinsi, hilekar bir düşmana işaret sayılır. Bazen ise sevişen iki çiftin buluşmasına, yeni bir yuva kurmalarına işarettir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar