Connect with us

Rüya

Rüyada Tavuk Eti Tabiri Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada Tavuk eti görmek bir kadın tarafından menfaatlanmaya işarettir. Kişinin rüyasında tavuk eti görmesi çok kazanç getirecek işlere işarettir. Ayrıca Tavuk eti aile hayatının düzene girmesine ve güzel günler geçirmeye delalet eder. Rüyada tavuk eti mal, nimet, rızk ve menfaat demektir.

Kişinin rüyasında tavuk eti görmemesi; bekar kimse için samimi ve içten biri ile evlenmeye ve hayatta önemli ilerlemeler kaydedeceğinize işarettir. Tavuk eti iş hayatında başarı anlamını da gelmektedir.


1- Rüyada Taze Tavuk Eti Görmek

Yapacağınız bir ticaretten kazanç sağlayacağınıza delildir. Mal ve nimete işarettir. Bol miktarda mal elde edeceğinize yorulur. İslami tabirlerde mal, miras ve zenginlik demektir.


2- Rüyada tavuk eti almak

Kişinin rüyada tavuk eti alması, eline geçecek paranın bereketine yorulmaktadır. Rüyasında tavuk eti alan borçlarından kurtulur. Yahut borçlarla ilgili endişelerin bitmesine yorulur. Ayrıca rüyada tavuk eti almak varlıklı bir kimseden fayda göreceğinize işaret eder.


3- Rüyada Taze Tavuk Eti Görmek

Yapacağınız bir ticaretten kazanç sağlayacağınıza delildir. Mal ve nimete işarettir. Bol miktarda mal elde edeceğinize yorulur. İslami tabirlerde mal, miras ve zenginlik demektir.


4- Rüyada Tavuk Eti Dağıtmak

Helal mal elde etmekle tabir olunur. Hayır işlemeye de yorulur. Dağıttığınız et miktarınca mal elde edeceğinize rivayet edilir. İş hayatında kazancın artmasıdır. İş değişikliği ya da yeni bir iş kapısıyla kazancın artmasına işaret etmektedir.


5- Rüyada Tavuk Eti Satmak

Kazancın yükselmesine yorulur. Ticari hayatta şansa tabir edilir. Bazı yorumculara göre hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Tavuk eti satmak iyi bir gelire ve kolay elde edilecek zenginliğe işarettir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle