Connect with us

Rüya

Rüyada Tavuk Yemek Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada tavuk yemek evliliğe, kazanca, zenginliğe, şifaya, paraya, kazanca, bereketli rızk ve kısmetlere yorumlanır. Yenilen tavuğun rüyası kısmet, evlilik, kazanç ve para demektir. Sahip olmayı çokça istediğiniz bir şeye kavuşacağınıza yorumlanır. Tavuk yemek para kazanacağınız bir işe girişeceğinize de işaret eder.

Rüyada tavuk yenmesi, bereketlidir ve güzel gelişmelere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimsenin kısa bir sürede istediği şeylere ulaşacağına ve maddi sıkıntılarının biteceğine tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre tavuk yiyen için, çok büyük gelirler getirecek iş hayatına tabir edilir. Güzel sözler işiteceğinize de işarettir.


1- Rüyada Tavuk Etini Yemek

Genel olarak mala ve kadın malı yiyeceğinize tabir edilir. Kişinin rüyasında tavuk etini yemesi, helal mal elde etmeye işarettir. Bu rüya mal bakımından kazanca yorulur. Ayrıca tavuk yenmesi kadınlar için kolay bir doğuma, erkekler içinse baht açıklığına işaret eder.


2- Tavuk Ayağı Yemek

Kişinin tavuk ayağını yemesi helal mala ve menfaate işaret eder. Helal mal elde edeceğinize, kuvvet bulacağınıza ve zenginleşeceğinize işaret etmektedir. Aynı zamanda ömrünüzün uzun olacağına ve helal rızk elde edeceğinize işarettir.


3- Rüyada Tavuk Budu yemek

Mal biriktirmeye işarettir. Az ama öz kazanmak demektir. Tavuk budu yenmesi mal bakımından kazanca ve gelirin artmasına delalettir. Ayrıca pişmiş tavuk budu şans ve bol kazanca işarettir.


4- Tavuk Ciğeri Yenmesi

Tavuk ciğerinin yenmesi yiğitliği işaret eder. Rüyada tavuk ciğeri yenmesi mala, eş ve çocuklardan görülecek maddi desteğe delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin merhametli yiğit ve kahraman bir kimse olduğuna işarettir.


5- Rüyada fırında tavuk yemek

Fırında tavuk yenmesi ihtiyaçların karşılanmasına yorulur. Rüyasında fırında tavuk yediğini gören malında ticaret, nefsinde menfaate nail olur. Fırında tavuk pişirip yiyen kimsenin ihtiyaçlarının bitmesine, hastaysa şifa bulmasına işaret eder.


6- Haşlanmış Tavuk Yemek

Tabir bakımından haşlanmış tavuğu yemek, kızarmış etten daha iyidir. Haşlanmış tavuk ne kadar lezzetliyse, faydası da o kadar çok görülür. Haşlanmış tavuk yenmesi ucuzluk ve bereket anlamına da gelmektedir.


7- Rüyada Kızarmış Tavuk Yemek

Bazı tabirciler bu rüyayı hile yoluyla birinden mal elde edeceğinize yorumlamışlar. Bazıları da yediğiniz miktar kadar zahmetle elde edeceğiniz mala işaret etmişler. Bazı tabirciler de kızartılmış tavuğu rüya sahibi için açılacak ve onun erişeceği hazinelere işaret etmişlerdir.


8- Lezzetli Tavuk Yenilmesi

Yediğiniz tavuk miktarınca gelir elde edeceğinize delildir. İnsanlar tarafından takdir edilmeyi ifade eder. Aynı zamanda yıl içerisinde bol miktarda mal elde edeceğinize tabir olunur.


9- Rüyada Mangal Tavuk Yemek

Kişinin rüyasında mangal tavuk yemesi, para cüzdanının dolacağı, eline para geçeceği, yıl içinde bol miktarda mal biriktireceğine işaret eder. İşlerin yoluna gireceğine, maddi durumunun düzeleceğine, malı saklayacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine tabir edilir.


10- Pişmiş Tavuk Etini Yemek

Rüyada Pişmiş tavuk etleri, uzaktan gelecek mal ve rızk anlamına gelmektedir. Rüyada tavuğun pişirilip yenmesi müjdeli haber, ele geçecek mal, bekar kız yada erkek olarak yorulmaktadır. Vefalı dostlarınız olacağını da işaret etmektedir. Rüyada kendisine pişmiş tavuk etinin veriliğini görülmesi uzak yerden gelecek mal ve rızktır. Helal rızk bulacağınıza yorulur.


11- Rüyada Tavuk Şiş Yemek

Hanenin sahibiyle tabir olunur. Söz sahibi birinden mal elde edeceğinize yorulur. Ayrıca bu rüya, uyanık birinin malını yiyeceğinizi de işaret etmektedir.


12- Bozulmuş Bayat Tavuk Yenmesi

Lezzetliyse hayra, acı veya bozulmuşsa sıkıntıya işarettir. Az da olsa üzüntü ve sıkıntıya yorulur. Yaptığınız bir hatanın sonucuna katlanmak durumunda kalacağınıza işarettir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar