Connect with us

Rüya

Rüyada Ter Tabiri

Published

on

Rüyada Ter tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada terlemek, hasta için şifadır. Terlemeyi arzu etmeyen kimsenin gördüğü ter ölüm teridir. Sağlam bir kimsenin rüyada terlemesi, bir hizmet veya sanat sebebiyle ona arz olacak bir sıkıntıdır.Rüyada terlemek dünyaca mazarrata işarettir.Bir kimse rüyada normal bir şekilde terlediğini görse, o kimsenin arzusu yerine gelir. Rüyada koltuk altında meydana gelen terin pis kokuşu, halk sahipleri için, kötü bir isim yapmakla mal ve servete kavuşmaca işarettir.Ter. maldır. Bu sebepten bir kimse rüyada vücudundan ter aktığım görse, o kimsenin ter miktarı malı gider.Bazen de rüya sahibinin rüyada gördüğü ter karşılaşacağı zorluğa işarettir.


Nablusi: Rüyada terlemek, hasta için şifadır. Eğer hasta terlemek istiyorsa. Terlemeyi arzu etmeyen kimsenin gördüğü ter ölüm teridir. Sağlam bir kimsenin rüyada terlemesi, bir hizmet veya sanat sebebiyle ona arız olacak bir sıkıntıdır.
Rüyada terlemek dünyaca mazarrata delalet eder. Bir kimse rüyada normal bir şekilde terlediğini görse, o kimsenin arzusu yerine gelir. Rüyada koltuk altında meydana gelen terin pis kokusu, halk için veba hastalığına, vali ve ticaret sahipleri için, kötü bir isim yapmakla mal ve servete kavuşmaya delalet eder.
Ter, maldır. Bu sebepten bir kimse rüyada vücudundan ter aktığını görse, o kimsenin ter miktarı malı gider. Bazen de rüya sahibinin rüyada gördüğü ter karşılaşacağı zorluğa delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar