Connect with us

Rüya

Rüyada Terlik Giymek Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada terlik giymek, hizmetçiye, hanıma, dosta, ortak ve yolculuğa yorumlanır. Rüyada tek terlik giymekse eş yahut dostundan ayrılmaya işarettir. Rüyada terlik giydiğini görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Terlik rüyası, zevce, mal ve yolculuk anlamına da gelmektedir.

Yırtık terlik giymek: Kişinin rüyasında yırtık terlik giymesi sıkıntıdır. Hane içinde ufakta olsa canınızı sıkacak gelişmelere delalet eder.

Yeşil terlik giymek: Kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler. Yeşil renkli terlik giymek, murada ermekle ve arzuların yerine gelmesine yorumlanır.

Rüyada beyaz terlik giymek: ev içinde giyilen ve hafif bir ayakkabı çeşidi olan terliğini beyazını giymek umumiyetle saadete işaret eder.

Eski terlik giymek: Niyet edilen yolculuğun gerçekleşmemesine yorulur.

Tek terlik giymek: Rüyasında tek terlik giydiğini gören kimse bir işe girer. Tek terlikle gezdiğini gören kimse eşi veya ortağından ayrılır.

Rüyada terlik satın almak: Rüyada terlik aldığını gören kazançlı bir ticaret yapar.

Rüyada ayağında terlik görmek: Bazı tabircilere göre sarı terlik giyip yürümek; bereket ve sevinçtir. Ayağından terliği çıkaran, güvene ve makama kavuşur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar