Connect with us

Rüya

Rüyada Testere Tabiri Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada testere görmek iki düşman arasını ayıran kamu görevlisine, yardıma, kuvvet ve rızka, bazen testere şerli kimseye, alışverişinde tolerans sahibi kimseye, kitap okuyan insana yahut teraziye delalet eder. Rüyada testere elinizi attığınız tüm işlerde başarıya ulaşacağınız demektir. Testere ile bir şey kesmek, düşmanlarınızı yeneceğiniz anlamına gelir. Testere kişinin kendi çalışması sonucu alacağı başarıları anlatır. Cafer-i Sadık buyurmuştur ki: Rüyada testere görmek evlat, kardeş veya ortakla yorumlanır.


Rüyada Testere İle Kesmek

Rüyada testere ile ağaç kesmek, muradının olacağına, odun kestiğini gören ise düşmanına karşı üstünlüğüne işarettir. Bir ağaç parçasını testere ile kestiğini görmek, ağacın cinsinin tabirde ifade ettiği şekille tabir edilir.

Rüyasında testere gören kimse, ara bulucu bir kimse olarak tanımlanır. Kimi zaman cinsel ilişkiye, uzak bir yolculuğa; kimi zamanda söz getirip götüren kıskanç bir arkadaşa çAğrışım yapar. Bazı rüya tabiri yorumcular da, rüya sahibi için yardıma, rızkın bolluğuna veya gelecek müjdeli bir habere işaret saymışlardır.

Bir ağaç parçasını testere ile kestiğini görmek, ağacın cinsinin tabir de ifade ettiği şekille tabir edilir. Akrabasından birini testere ile kestiğini gören, ona benzer bir şeyle karşılaşır.

Rüyada testere ile odun kesmek, düşmana üstünlük sağlamaya işarettir. Rüyada bir akrabasını testereyle kestiğini görmek, akraba ve yakınların artmasına işarettir.

Rüyada testere ile biçildiğini gören kimsenin, çocuğu veya kardeşi olur. Rüyada birini testere ile biçtiğini gören kimse, o kimseyi evlendirir ve bu evlilikten bir çocuk dünyaya gelir.


Rüyada Elinde Testere Görmek

Rüyasında elinde bir testere olduğunu görmek, bir ise başlayacağına işarettir. Cabir ül Magrîbî ye göre: rüyasında elinde bir testere olduğunu görmek, bir ise başlayacağına delalet eder.


Rüyada testere almak

Rüyada Testere aldığını görmek, teraziye, yardım, kuvvet ve rızık olarak tabir edilir. Rüyada ağaç testere almak âlim ve önder bir kimsedir. Mermer testeresi aldığını görmekse delilin noksanlığına işaret eder. Demir testere alınması, avam halka işarettir.


Rüyada testere kullanmak

Rüyada testere kullandığını görmek, ağaçların içine girdiğinden dolayı kitap ehli ile nikâhlanmaya işarettir. Rüyada testere kullanmak, alış veriş eden müsamahakâr bir adama işaret eder. Testere alınması, iki düşman arasını yapan hâkim ve bakana işaret sayılır.


Rüyada testere tutmak

Rüyasında testere tuttuğunu gören kişi bekarsa, evlenmeye işarettir. Rüyada mermer kesen testereyi tutmak, delil ve hüccetin varlığına delâlet eder. Sert ağaçlara ait testere tutmak, değirmenci, kalburcu ve bunlar misali yardımsever halka delâlet eder.


Rüyada elektrikli testere görmek

Elektrikli testere evlada, kardeşe, ortağa, rızka, kuvvete ve yardıma işarettir. Bazen rüyada elektrikli testere görülmesi, iki düşman arasını ayıran kamu görevlisi ve hâkime, karı-koca arasını yapan kimseye, kitap ehli biriyle nikâhlanmaya, alışverişinde hoşgörülü davranan kimseye veya teraziye işaret eder.


Rüyada uzun testere görmek

Uzun testere, yardım, kuvvet ve rızıktır. Bazı kere de testere, yardım, kuvvet ve rızka delâlet eder. Rüyada uzun testere görmek, âlim, imam, önder bir kimseye delâlet eder.

Bazen testere, hilekâr, başı boş, kendi keyfine gezen, münafıkların arasına sokulan, şerli kimseler hakkında casusluk yapan ve onların şerlerini haber veren bir kimseye işarettir.


Rüyada testere bulmak

Testere bulmak, taksim eden ve karı-koca arasını bulan bir adama delâlet eder. Rüyada elinde bir testere olduğunu veya kendisine bir testere verildiğini gören, testere bulan kimse, bir işe başlar, bir çocuğu olur veya sahip olduğu her maldan eline bir tane daha geçer.


Rüyada demir testere görmek

Rüyada görülen ağaç testeresi, önder ve âlim bir kimseye işaret eder. Demir testeresi görmek, varlıklı insanlara; mermer testeresi, delil ve belge eksikliğine işarettir.


Rüyada Çeşitli testere görmek

Rüyada elinde testere kullanmak, muradına ermeye işarettir. Ağaç testeresi âlim ve önder bir kimsedir. Abanos testeresi zencileri perişan eden bir kimsedir. Mermer testeresi delilin noksanlığına delâlet eder. Sert ağaçlara ait testere, değirmenci, kalburcu ve bunlar gibi avam halka delâlet eder.

Advertisement

En Çok Okunanlar