Connect with us

Rüya

Rüyada Titremek Tabiri

Published

on

Rüyada Titremek tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Bir kimse rüyada basının titrediğini görse, başkanı tarafından izzete nail olur veya başkanı ona gazab eder. Bir kimse sağ dinin titrediğini görse, onun geçimi güçleşir. Kalçalarının titrediğini görse, kabilesi ve akrabası tarafından ona bir hayır erişir,Baldırlarının titrediğini gören kimse malı kadar izzetlenir.Titreyen azaların hepsinde tabir böylecedir.


Nablusi: Bir kimse rüyada başının titrediğini görse, reisi tarafından izzete nail olur veya reisi ona gazab eder.
Bir kimse sağ elinin titrediğini görse, onun geçimi güçleşir. Eğer kalçalarının titrediğini görse, kabilesi ve akrabası tarafından ona bir hayır erişir. Baldırlarının titrediğini gören kimse malı kadar izzetlenir. Titreyen azaların hepsinde tabir böylecedir.


Seyyid Süleyman: Üşümekten dolayı titremek; hayır değildir. Rüya sahibi fakir düşer veya biriyle tartışır yahut nefret edilecek bir iş meydana gelir. Birinin üşüdüğünü görmek; onun çok muhtaç olacağına işarettir. Bir topluluğun titremesi, pahalılık ve kıtlık habercisidir.
Rüyasında başının titrediğini gören, hükumetten zarar görür. Boynunun titrediğini gören, emanette ve ahd-i vefada zayıf olur. Omuzlarında titreklik gören, gayr-ı ciddi davranır. Elleri titreyen, geçim darlığı çeker. Göğsünün titrediğini gören, ikrah edilecek kötü bir söz duyarak üzülür. İçinin titrediğini gören, çoluk çocuğunun istikbalini düşünerek endişelenir. Arkası titreyen, dayandığı kişiden zarar görür. Uyluğu titreyen akrabaları yüzünden zarara uğrar. Bütün vücudunun titrediğini gören, muradına kavuşamaz. Yorulur.
Cafer-i Sadık’a göre rüya şunların temsilcisidir. Durumun değişmesi, zaaf, korku, endişe, üzüntü ve zarar.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar