Connect with us

Rüya

Rüyada Tohum Ekmek Tabiri

Published

on

Rüyada Tohum Ekmek tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada tohum ekmek, israfa işarettir.Bazen tohum ekmek, genişliğe, rızka, ilme vakıf olmaya ve güzel sanata işarettir. Bazen de tohum ekmek, çeşitli kimselerle iyi geçinmeye işarettir.Tohumları yere ekmek, çocuk ile tabir edilir. Bir kimse, kendisinin tohum ektiğini tohumların da yere yapışıp kaldığını görse, şerefe nail olur.Tohumlar yere yapışıp kalmazsa rüya sahibi hüzün ve kedere düşer.


Nablusi: Rüyada tohum ekmek, ekilmesi mümkün olmayan bir şey olur veya ekilmesi layık olmayan bir yere ekilse, israfa delalet eder. Bazan tohum, genişliğe, rızka, ilme vakıf olmaya ve güzel sanata delalet eder. Bazen de tohum ekmek, çeşitli kimselerle iyi geçinmeye delalet eder.
Tohumlan yere ekmek, çocuk ile tabir edilir.
Bir kimse kendisinin tohum ektiğini tohumların da yere yapışıp kaldığını görse, şerefe nail olur. Tohumlar yere yapışıp kalmazsa rüya sahibi hüzün ve kedere düşer.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle