Connect with us

Rüya

Rüyada Tokalaşmak Nedir? Tokalaştığını Tabiri Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada tokalaşmak, faydaya, alış veriş yapmaya ve hayır tarafını tutmaya işarettir. Rüyada tokalaştığını görmek rüyayı gören kimsenin hal ve durumunun düzeleceğine işarettir. Rüyada biriyle tokalaştağını görmek, haklı ve hayırlı olan tarafı tutmaya, alışveriş yapmaya, faydalı şeylere, günahlardan arınmaya işarettir.

Rüyada Tokalaşmak Anlamı ve Yorumu

Rüyanızda tokalaşmak aynı zamanda, varlıklı, zengin birinden yardım ve destek görmeye, başa gelen bir musibetten kurtularak esenliğe çıkmaya da işaret eder.

Rüyada adet üzere tokalaştağını görmek, borcunu ödemeye, kardeşlik ve sevgiye, dünya ve ahiret hayırlarına işarettir.

Bir kimsenin rüyada düşmanıyla tokalaşması, aralarındaki düşmanlığın gitmesine işarettir.

Rüyada dargın olduğu kimseyle tokalaştığını görmek, onunla barışmaya işarettir.

Rüyada kadın, çocuk yada kadınla tokalaşmak, güzel söz söylemeye veya güzel söz işitmeye işarettir. Biriyle tokalaşmak o kimseden ferahlık, emniyet ve hayra erişmeye işarettir.

Düşmanının kendisiyle tokalaşması, düşmanın barışma arzusuna, borcu varsa ödemesine veya zimmeti kabul etmesine işarettir.

Tanımadığı ihtiyar bir atamla tokalaşmak, İlâhî azaptan kurtulmaya; tanıdık bir ihtiyar kimseyle tokalaşmak, bol meyveli ağaçlara sahip olmaya işarettir.

Rüyada düşmanı olan biriyle tokalaşmak, o kimseye üstünlük sağlamaya, onun şerrinden emin olmaya işarettir.

Rüyada tanımadığı bir gencin sizinle tokalaşması, düşmanından güvende olmaya işarettir.

Rüyada devlet başkanının sizinle tokalaştığını görmek, basiret sahibi olmaya ve hayırlı bir geleceğe nail olmaya işarettir.

Bir erkeğin rüyada genç bir kadına sokak ortasında tokalaşması, uygunsuz bir davranışta bulunmaya işarettir. Kadının tanımadığı bir erkeğe halk içinde tokalaşması, yukarıdaki gibi yorumlanır.

Advertisement

En Çok Okunanlar