Connect with us

Rüya

Rüyada Topuk Tabiri

Published

on

Rüyada Topuk tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: mala, kumar oynayan çocuğa, bekar için kadına, Hastanın topuğunun kırılması ölmesine, Güzel ve endamına
uygun topuk binitten, eşten ve dünyalıktan arzu ettiği şeyi elde etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Ökçe.)


Molla Cami: Rüyada topuk görmek, kumar oynayan bir çocuğa işarettir.Bazı tabirciler rüyada topuğunun kırıldığını gören kimse, ölür veya bir musibet yahut bela ya da bir mihnet isabet eder, demişlerdir.Bekar kimse için topuk görmek, hanıma işarettir. Hasta olan bir kimse, topuğunun kırıldığını görse, ölür. Topuk insanların malıdır. Bundan dolayı bir kimse topuğunun zail olduğunu görse, o kimsenin malı elinden gider.Rüyada topuğunun güzel ve endamına uygun olduğunu gören kimse, hakkında evlenmek veya mülk edinmek için yahut binek almak gibi arzu ettiği şeyler hayırlı ve mübarektir.


Nablusi: Rüyada topuk görmek, kumar oynayan bir çocuğa delalet eder. Bazı tabirciler rüyada topuğunun kırıldığını gören kimse, ölür veya ona bir gam veya bir musibet yahut bela ya da bir mihnet isabet eder.
Rüyada kendi topuğunu ve ökçesi üzerindeki sinirini alçalmış olduğunu gören kimse kuvvet, yiğitlik ve cesarete nail olur.
Bekar kimse için topuk görmek, hanıma delalet eder.
Aşık adı edilen kemikle rüyada oyun oynamak oyun oynayan kimse için batıl söze delalet eder.
Aşık oyununda birisini yenen kimse, uyanıkken o adamı kahreder.
Hasta olan bir kimse, topuğunun kırıldığını görse, ölür.
Topuk insanların malıdır. Bundan dolayı bir kimse topuğunun zail olduğunu görse, o kimsenin malı elinden gider.
Rüyada topuğunun güzel ve endamına uygun olduğunu gören kimse, hakkında evlenmek veya mülk edinmek için yahut hizmetçi ya da hayvan almak gibi arzu ettiği şeyler de hayırlı ve mübarektir.
Bir kimse çirkin veya siyahlanmış yahut tırmalanmış ya da kırılmış aşık kemiği görse, bu rüyanın akıbeti pişmanlık ve zarardır.
Bir kimse rüyada yanında birtakım aşıkların bulunduğunu görse: «Memeleri tomurcuklanmış bir yaşıt kızlar» (Sure-i Nebe, ayet 33) mealindeki ayet işaretince, o kimse bakire olan birkaç kızla evlenir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle