Connect with us

Rüya

Rüyada Topuz Tabiri

Published

on

Rüyada Topuz tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız
kadına delalet eder.


Molla Cami: Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, şiddet ve sıkıntıdır.Eğer topuz sap ve asasız demirden olursa fayda ve menfaatsiz hizmete yahut eşyasız kadına işarettir. Ya da topuz, duruma uygun arkadaşa yal erkek çocuğa yahut da, sahibinden zararlı şeyleri dereden hizmetçiye işarettir.


Nablusi: Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, şiddet ve sıkıntıdır. Eğer topuz sap ve asasız demirden olursa fayda ve menfaatsiz hikmete yahut eşyasız kadına delalet eder. Ya da topuz, duruma uyguh ve müsaid arkadaşa yahut erkek çocuğa yahut da, sahibinden zararlı şeyleri defeden hizmetçiye delalet eder.


Seyyid Süleyman: Başka bir silahla beraber elinde topuz veya el humbarası gören, devletten hayır ve menfaat sağlar. Büyük bir mertebeye nail olur yahut düşmanına galip gelir. Birine topuz veya el humbarası attığını gören, o şahıs hakkında kötü konuşur. Birini topuz yahut humbara ile yaraladığını gören, onu suçlar.
Ebu Said’ül Vaaz’a göre bu rüya, iyi bir erkek kardeş ve sadık hizmetkar ile tabir olunur.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle