Connect with us

Rüya

Rüyada Tsunami Tabiri Ne Anlama Gelir?

Rüyada tsunami görmek ne manaya gelir? Rüyasında tsunami gören kimse için rüyanın yorumunun nasıl yapılacağını rüya tabirleri kitaplarından sizler için derledik.

Published

on

Rüyada Tsunami Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada tsunami görmek; kibirli, acımasız, kendi bildiğine hareket eden kuvvetli bir kimse gibi anlamlara gelmektedir. Rüyasında tsunami gören kimse için rüya yorumu, sıkıntıya, üzüntü yaşayacağına ve huzursuz olacağına, aynı zamanda kedere ya da beklenmeyen bir zarar şeklindedir. Tsunami Rüyası yoğun duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinize delalet etmektedir.

Rüyada tsunami yaşamak

Rüyanızda görmüş olduğunuz tsunami, kibirli, acımasız, kendi bildiğine hareket eden kuvvetli bir kimseyi çAğrıştırır. Aynı zamanda üzüntüyü, kederi, ya da beklenmeyen bir zararı işaret eder. Tsunamiyi yaşamak kimi zamanda büyük bir günaha işaret sayılır. Bazende Rüyada tsunamiyi yaşamak veya beklemek aile içinde kopacak kavga olarak yorumlanır.

Rüyada sürekli tsunami görmek ve tsunamiden kaçmak

Rüyada tsunamiden kaçtığını görmek; sevinç, yolculuk, huzur, evlilik gibi anlamlara gelmektedir. Rüyada tsunamiden kaçtığını gören kimse için rüya yorumu, sıkıntı çeken biri ise sevineceği ve huzur bulacağı günlerin yakın olduğu, bekar ise evleneceği ya da uzun bir yolculuğa çıkacağı şeklindedir. Yolculuk yorucu ve sıkıntılı olabilir fakat sonunda mutlu olunacak bir yol olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tsunamiden kurtulmak

Tsunamiden kurtulduğunu görmek, kibirli, acımasız, kendi bildiğine hareket eden kuvvetli bir kimseden kurtuluşu ifade eder. Aynı zamanda tsunami dalgasından kurtulmak üzüntü ve kederin bitmesine, ya da beklenmeyen bir yerden gelecek mala işaret sayılır. Tsunamiden kurtulmak kimi zamanda günahların affına işaret sayılır ve aile içinde yaşanacak mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada tsunami felaketi görmek

Tsunami felaketinin görülmesi, tsunaminin yaptığı yıkıma, şiddetine, ve yaptığı tahribata göre yorumlanır. Tsunami izlemek yahut uzaktan izlemek; tsunami felaketini gören kişi için hayatınızda stresli günleri yaşamakta olmanıza günlük yaşamınızda bazı mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar gel gitler yaşadığınızı gösterebilir.

Rüyada tsunami yakalanmak

Rüyada tsunami içinde kalmak yahut bir kimse rüyasında bulunduğu yerde tsunami görse, o kişinin işinde veya evinde bir tatsızlık çıkacağına işaret eder. Eğer gördüğü tsunamiden zarar görmüşse bu tatsızlığın kötü sonuçlanacağına hükmedilir. Çok yorumcular da, tsunami rüyasını hayra yormamışlardır.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar