Connect with us

Rüya

Rüyada Türbe Ve Mezarlık Tabiri

Published

on

Rüyada nebilerden ya da evliya, ermiş, şeyh, zat birinin türbe ve mezarını görmek, rüya sahibine hayır ve bereket geleceğini müjdeler. Rüyasında evliya, alim, sahabelerden birinin mezarını gören bekâr ise evlenir, günahkâr ise tövbe eder.

Rüyasında birinin mezarını kazdığını görmek, o mezar sahibinin iyi bir insan olduğuna ve sevap işlediğine delildir.

Nebilerden, sahabelerden veya dünyada iyi tanınmış kimselerden birinin mezarını rüyasında ziyaret eden, kederden ve acı çekmekten ve sıkıntıdan kurtulur.

Rüyada evliya mezarını ziyaret ettiğini görmek, kanaat sahibi olmaya alamettir. Şeyh, Sahabe, Peygamber, Alim, Evliya, mezarlarını ziyaret edip temizlediğini ve onardığını görmek, dinine bağlı olduğuna alamettir.

Rüyada ermiş mezarı görmek rızkın genişliğine; hasta ise iyileşeceğine; bu rüyayı gören kadın ise bir erkek çocuk doğuracağına işaret eder.

Mezarlıkta pislik veya çöp gibi şeyler görmek, hayırsızlığa delalet eder.

İslam mezarlığında yağmur yağdığını görmek, o yer halkına rahmet ve bereket geleceğinİ gösterir.

Mezarlığın temiz ve bakımlı olduğunu görmek hayır ve berekete; mezar ligini harap ve mezar taslarının yıkık olduğunu görmek, bunun aksine işarettir.

Rüyada türbeye gitmek, iyi amel yapmaya, evliya türbesine gittiğini görmek hayır ve iyilikte bulunmaya ve günahlardan tövbeye işarettir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle