Connect with us

Rüya

Rüyada Turna Tabiri

Rüyada Turna kuşu görmek güçsüz zayıf bir adama yorumlanır.

Published

on

İhya: Bu kuşu görmek güçsüz, zayıf bir adama; toplu hareket etmeyi ve şirket kurmayı sevin kavme, bu kuşu almak kötü ahlaklı insanlarla dostluk kurmaya, usaklara yolculuk yapmaya yahut gurbetten dönmeye, Yerleşim alanlarında çok turna görmek şiddetli kışa, Bu kkuşun eti ve tüyü yoksul için mala delalet eder.

Molla Cami: Rüyada turna görmek, kuvvetsiz fakir bir adamdır.Rüyada bir turna aldığını gören kimse kötü ahlaklı bir kavimle akraba olarak yakınlık kazanır. Turna, toplanmayı ve şirket kurmayı seven bir takım insana işarettir. Rüyada turna gören kimse uzak bir yere yolculuğa çıkar.

Misafir ise salimen vatanına döner.Turnaların bir şehrin etrafında uçtuklarını görse, o sene fazla soğuk olur ve güç yetmiyecek derecede sel gelir,Rüyada tumanın etini yese hırsız bir kimseden veya hizmetçiden menfaat elde eder.Bir kimse turnaların kış gününde bir yere toplandıklarını görse, hırsız ve muhariplerin cemiyetine, soğuğa ve havanın kötü oluşuna işarettir.Turnaların dağınık görülmesi, onlan gören ve yolculuk yapmak isteyen veya yolculukta bulunan ya da evlenmek isteyen kimse için, hayra işarettir.Bu rüya evlat isteyen kimse için de, hayra işarettir.Rüyada turnaya binen kimse, fakir olur.

Rüyada kedisinin turna olduğunu gören kimse, reislik ve mala erişir.Turnanın eti ve tüyü fakir bir kimse tarafından elde edeceği mala işarettir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar