Connect with us

Rüya

Rüyada Turşu Tabiri Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada turşu görmek insanın çok istediği bir işten beklediği iyi sonuçları alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Turşu kurmak kötü kimselerin ahlakı ile ahlaklanmaya, malı iSraf etmeye, sözünden caymaya, dinden yüz çevirmeye; Turşu yemek bol rızka, hastanın turşu yemesi iştahının açılmasına ve iyi olmasına delalet eder.

Rüyada turşu görmek insanın çok istediği bir işten beklediği iyi sonuçları alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Turşu rüyası gereksiz işlerle uğraşıp, boşuna vakit ve enerji kaybediyorsunuz anlamına da gelir.

Rüyada turşu yenmesi; paranızı gereksiz yere harcayarak geçim sıkıntısı çekeceğinize işarettir. Rüyanızda turşu insanın istediği ama aslında hayırlı olmayan şeylerdir.

Rüyada turşu görmek insanın çok beğendiği, istediği fakat içyüzü hiçte iyi olmayan bir şeydir. Rüyasında turşu yaptığını gören, haram mal veya haram para alır. Turşuyu kaba koyan, kapta gören kendisine layık olmayan biriyle evlenir.

Rüyada turşu içmek veya görmekte hayır yoktur. Bu rüya sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Rüyada meyve ve vesaireden tursu vurmak, dinden irtidada veya müfsit kimselerin ahlakiyle ahlaklanmaya yahut malca israfa veyahut ahdi bozmaya işarettir.

Rüyada turşu kurmak, haram para kazanacağına işaret eder. Turşuyu kaba koyan kişi mutlu olamayacağı bir evlilik yapacak demektir.

Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle