Connect with us

Rüya

Rüyada Uçurtma Tabiri Ne Anlama Gelir?

Published

on

Rüyada uçurtma görmek, izzet, şeref ve yüksek bir derece almaya işarettir. Çünkü uçurtma yükseklerde uçar. Rüyada pembe, mavi, kırmızı, siyah hangi renkte olursa olsun rengârenk uçurtma rüya sahibi için yüksek bir makamı işaret eder. Rüyada uçurtma ile oynamak, boş işlerle uğraşmaya delalet eder. Zira uçurtmanın insana bir menfaati yoktur.

Bazı kere de uçurtma görmek, sihir ve efsun yaptırmaya delalet eder. Rüyada evinin üzerine bir uçurtmanın düştüğünü görmek, rüya sahibinin evine yapılacak sihre işarettir.

Rüyada uçurtma almak

Rüyada uçurtma aldığını görmek, yüksek bir mevki sahibi olacağına delalet eder. Rüyada uçurtma almak aynı zamanda İzzete, şerefe yüksek derecelere yahut arzu ettiği şeye kavuşmaya işarettir.

Rüyada Uçurtma Uçurtmak

Rüyada iplikleri ile onu havaya çıkardığını ve uçurduğunu görmek, yalan ve aldatıcılığa delalet eder. Uçurtma uçurmak çevresindeki insanları etkileyecek, itibar kazanacak anlamındadır. Uçurtmanın yere düştüğünü görmek yalan habere yorumlanır.

Rüyada uçurtma uçurmak; izzet ve şerefli mevkilere çıkmaya, kendisini bir uçurtmayla oynarken görmesi; o kişinin boş şeylerle uğraştığına işarettir.

Rüyada uçurtma bulmak

Rüyada uçurtma bulmak, hiç beklemediğiniz bir zamanda, hiç beklemediğiniz yerden haberler alacağınıza yorumlanır. Bir yerde duran uçurtmalar, henüz yola çıkmamış haber demektir.

Rüyada Uçurtma Düşürmek, Düşürdüğünü Görmek

Toplum içinde gereksiz yere kibirleneceğiniz anlamına gelir. Başarılı olmadan hava atmanız, düşman kazanmanıza neden olabilir. Uçurtma düşürmek bazı kere de tez gelecek ilginç haberlerdir.

Rüyada renkli uçurtma görmek

Rüyada renkli uçurtma, ilginç, değişik, akla gelmeyen haber olarak değerlendirilir. Bir yerde duran uçurtmalar, henüz yola çıkmamış haberdir. Renkli uçurtmayı uçurduğunu gören, çevresindekileri iyi etkileyecek şeyler anlatacaktır. Yere düşen renkli uçurtma asılsız haberdir.

Rüyada uçurtma tutmak

Rüyada uçurtma tuttuğunuzu görmek; çok uzak bir yerden haber alacağınıza ve günlerinizi faydasız işlerle geçirmemeniz gerektiğine, bazı yorumculara göre ise; karlı bir iş yâda mevki sahibi olacağınıza işarettir. Bir rivayete göre de isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada uçurtmasının ipinin koptuğunu ve uçurtmanın bir evin damına konduğunu görmek, o ev halkına büyü yapılacağını gösterir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada uçurtma, izzet, şeref ve yüksek bir dereceye almaya işarettir. Bazen de arzu ettiği şeyden uzaklaştırılmaya işarettir.

Rüyada uçurtma görmek, ilginç, değişik, akla gelmeyen haber olarak değerlendirilir. Bir yerde duran uçurtmalar, henüz yola çıkmamış haberdir. Uçurtmayı uçurduğunu gören, çevresindekileri iyi etkileyecek şeyler anlatacaktır. Yere düşen uçurtma asılsız haberdir.

Advertisement

En Çok Okunanlar