Connect with us

Rüya

Rüyada Usta Tabiri

Published

on

Rüyada Usta tabiri ile alakalı yorumları öğren.

İhya: Usta görmek, insanların arasını meşru yöntemlerle bulan kimseye, Ustanın bir şeyi yapması hayra, yıkması
şerere; Bir ustayı keser, rende ve başka bir aletle çalışırken görmek fayda ve menfaate, gerçek fail olan Allah
Teala’nın yaptırımlarına ve önemli biir hadisenin meydana gelmesine, Usta çalışmıyorsa, bir işe bazı kimseleri
teşvik etmeye delalet eder.


Molla Cami: Rüyada ustayı görmek, fakirlik veya zenginliğe işarettir.Bazen yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye ve başkasının üzüntü ve kederini almakla beraber sabır ve sebat etmeye işarettir. Bazen de helali haramla karıştıran kimselere işarettir.Bazen (hiç bir iş yapmayan) ustayı görmek, faydalanılacak bir şeyde insanların bazısını bazısına teşvik eden kimseye işarettir.Ustanın üzerine toz ve topraktan bir şey düşerse, o ustanın o işten toz ve toprak miktarınca faydalanmasına işarettir. Eğer toz ve topraktan üzerine bir şeyler düşmemişse çalışmasından onun fayda görmeyeceğine işarettir.Bir kimse rüyada bir ustayı, ev ve duvarları temelinden söktüğünü ve bazısını bazısına karıştırdığını görse, o yer halkı arasında irkilecekleri bir durumun vaki olacağına veya onların öleceğine işarettir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında bir ustayı çalışırken görmesi; o senin hayatta yaptığı işlerden istifade edeceğine, kişinin rüyasında bir ustanın çalışmayıp boş durduğunu görmesi; bu rüyanın aksi ile tabir edilir.


Nablusi: Rüyada ustayı görmek, fakirlik ve zenginliğe delalet eder. Bazan yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye ve başkasının üzüntü ve kederini almakla beraber sabır ve sebat etmeye delalet eder. Bazan sözleri birleştirmeye ve onları güzelleştirmeye veya helali haramla karıştıran kimselere delalet eder.
Bazan —hiç bir iş yapmayan— ustayı görmek, faydalanılacak bir şeyde insanların bazısını bazısına teşvik eden kimseye delalet eder. Eğer bir şey yaptığı görülürse, her şeyi hakkiyle yapan Cenab-ı Haklan iradesine ve yapılan yerde Allah (C.C.) tarafmdan bir şeyin vaki olacağına delalet eder. Ustanın üzerine toz ve topraktan bir şey düşerse, o ustanın o işten toz ve toprak miktatınca faydalanmasına delalet eder^ Eğer toz ve topraktan üzerine bir şeyler düşmemişse çalışmasından onun fayda görmeyeceğine delalet eder.
Bir kimse rüyada bir ustayı, ev ve duvarları temelinden söktüğünü ve bazısını bazısına karıştırdığını görse, o yer halkı arasında irki-lecekleri bir durumun vaki olacağına veya onların öleceğine delalet eder. Eğer ustayı, keserle bir şey yonttuğunu görse, onun bu fiili — ister hayır ister şer olsun — Allah (C.C.) “m fiiline delalet eder. Keser ve rende gibi şeyler insanları kendi tarafına celbeden her şeyin aslma ve özüne nüfuz etmeye delalet eder.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle