Connect with us

Rüya

Rüyada Yazıhane Tabiri

Rüyada bir yazıhane görmek, yeni işlere atılırken veya evlenirken çok dikkatli ve tedbirli olmanız gerektiğine işarettir.

Published

on

<

Rüyada Yazıhane tabiri ile alakalı yorumları öğren.

Molla Cami: Rüyada bir yazıhane görmek, hanım, hayır, geçim, rütbe ve faydaya işarettir.

Rüyada bir yazıhane görmek, yeni işlere atılırken veya evlenirken çok dikkatli ve tedbirli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada bir yazıhaneniz olduğunu ve kendinizi yazıhaneniz başında bir işle uğraştığınızı görmek, bazı sorunlarınızın olduğuna ve bunların işinizi engellediğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir yazıhane görmek, hanım, hayır, geçim, rütbe ve faydaya işarettir.

Rüyada yazıhane görmek; işlerinizin yoğun olacağına, çok çalışmanız gerektiğine, çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacağınıza, bereket ve helal kazanca delalet eder. Rüyada yazıhanede çalıştığınızı görmek; muradına nail olacağına işarettir. Yine kendini bir masa başında çalışıyor görmek, sıhhat ve afiyete, fakirlikten sonra zenginliğe delâlet eder.

Rüyada şehir dışında bir yazıhanede çalıştığınızı görmeniz; gurbette çalışmaya, helal rızka, yolculuğa, vatanından ve ailesinden ayrı kalmaya, hasretlik çekeceğinize delalet eder. Yazıhanede bir çok insan görmeniz; çalışma arkadaşlarınızın çokluğuna delalet eder.

Rüyada yazıhane görmek işinizi engelleyecek kadar problemlerinizin olacağına, çalışma hayatınızda sürprizlerle karşılaşacağınıza, yaşantınızda bazı değişiklikler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada bir yazıhaneniz olduğunu ve kendinizi yazıhanenizin başında bir işle uğraştığınızı görmek, bazı sorunlarınızın olduğuna ve bunların işinizi engellediğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir yazıhane görmek, hanım, hayır, geçim, rütbe ve faydaya işarettir.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar